Jak si vydělat peníze na nové auto

Před časem si moje kadeřnice povzdychla, že by potřebovala vydělat peníze na nové auto. To staré sice ještě jezdí, ale dlouho to nepotrvá a bude na odpis. Asi by na něj vydělala, ale musela by pracovat 14 hodin denně a to prý fakt fyzicky nezvládne. Tak jsme se domluvily na spolupráci.

Zadání bylo jasné. Zvýšit obrat prodávaného zboží, které lze koupit v jejím salonu. To by totiž zvládla. Chvíli jsme mluvily a nakonec jsme nastavily strategii prodeje.

1) Mluvit, mluvit a mluvit. O čem? No, když už tam zákaznice sedí u ní v křesle, tak mluvit o tom, co má za produkty. Jaké šampony přišly, jaké super olejíčky se teď vyrábějí, “a ty úžasné kartáče na vlasy jste už viděla, paní Nováková? Jojo, to je ten, kterým Vás češu. Dokonce mám i zákaznici, která si vzala tento kartáč pro maličkou dceru. Prý je to doma noční můra česat tu malou princeznu, pořád prý křičela. Ale teď, co má ten kartáč, tak je klid. Ten kartáč je totiž kouzelný.”

2) Vzít si od zákaznic maily. Nebojte, nebyl to takový problém. Vždy jim kadeřnice řekla, že odteď by pro své VIP zákazníky chtěla pečovat jinak, “proto bych, paní Nováková, ráda zařadila i Vás do databáze svých VIP zákaznic.” Kdo by se nechtěl cítit VIP?

3) vymyslely jsme strategii emailů a začaly jsme se zákaznicemi komunikovat nejen živě, ale i prostřednictvím emailů.

a) některé emaily jsme psaly všem - např. tipy na vysušené vlasy – vlasová maska ze žloutků. Příběh s kouzelným kartáčem s fotkou kamarádčiny dcery.

V emailech jsme neprodávaly, ale odkazovaly jsme na webové stránky.

b) pak jsme psaly osobní emaily - kadeřnice si začala psát, kdy komu co prodala, jaký šampon, jaký kondicionér, apod. A protože věděla, že šampon by měl vydržet na 2 měsíce, tak 2 týdny před uplynutím 2 měsíců jsme poslaly email s tím, že šampon je pro ni rezervovaný. (komu by se tohle nelíbilo? že jsme pro někoho důležití a on na nás myslí a píše nám kvůli tomu osobní mail) – to vše se samozřejmě dá naprogramovat do chytrého software a po kratičkém školení to kadeřnice zvládá sama.

c) prodejní emaily - byly vždy schované za nějakým příběhem. Lidi příběhy milují. Např.

Dobrý den paní Nováková,

nedávno jsem držela dietu, resp. jsem dodržovala výživový plán z posilovny, možná si pamatujete, že jsem o tom mluvila. V jídelníčku bylo hodně bílkovin, jogurtů, masa i samotných bílků. Vždycky mi bylo hrozně líto, že mám žloutky vyhodit a sníst pouze bílky. Pak jsem si ale vzpomněla, že když jsem byla mladší, tak se ze žloutků dělal úžasný zábal na vlasy. Vzpomínáte si také? Vzpomínáte si, jak v té době nám nic jiného nezbývalo? Nebyly žádné profesionální masky na vlasy.

Tak jsem si říkala, že kdyby se Vám chtělo, žloutkový zábal si můžete vyrobit sama doma. Potřebujete na to.. 2 žloutky, trochu medu,………. vlasy zabalíte, pak opláchněte.

Tak mám radost, že žádné žloutky už nemusím vyhazovat, přesto dodržuji přesný jídelníček a jako bonus mám krásné, lesklé vlasy.

S pozdravem

Petra Vlasatá

P.S. Pokud žádný přísný jídelníček nedodržujete, ale chcete mít krásně lesklé vlasy, nabízím Vám alternativu v podobě úžasných vlasových masek zde. (zde je pak odkaz na stránku, která je připravená jen k tomuto účelu).

 

Výsledek? Prodej produktů se během 4 měsíců zvedl o 27%. V korunách se jednalo o 2430 Kč měsíčně.

Za šest měsíců už byl ale prodej vyšší o 50%, tedy 4500 Kč měsíčně. A to už stačilo na to, aby si mohla koupit novější auto na splátky, protože zvýšený prodej jí na splátku v pohodě vydělal.

Lze to udělat i u vás? Jak lze přímo u vás vydělat na nové auto? Více zde. 

Neváhejte a napište mi na krizovatkazivota@gmail.com nebo mi zavolejte na tel 778 00 88 82. Pomůžu i vám vydělat na nové auto, budeme psát příběhy společně!

Mohly by vás zajímat i tyto články:

Jak psát blog

Jak z webu udělat stroj na peníze

Jak vydělat více peněz

Chcete dostávat informace s podobnou tématikou? Zanechte nám svůj email.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.