Reference mých klientů


Musím moc poděkovat Renatě Králová, protože bez ní bych se hroutila při představě, co vše je potřeba připravit, propojit, nastavit a nejspíš bych se změnou vůbec nezačala.


Renatu doporučuji nejen pro tvorbu webových stránek, ale i pro veškeré konzultace ohledně online marketingu i hledání toho správného směru v podnikání.


Se svým týmem zajistí veškeré technické záležitosti kolem webu, grafiky a co hlavně, nenápadně člověka vede tak, aby nakonec napsal články pro blog, texty do rubrik webu, ebook a ještě zjistil, že nutně potřebuje pro své klienty zorganizovat pár seminářů .


Přála bych si, abyste u mých produktů a právních služeb našli vždy o něco více než je obvyklé, o něco víc, než čekáte.


Na webu jsem začala nabídkou obchodních podmínek pro podnikatele, které myslím jako jediná na trhu nabízím i s automatickou dvouletou aktualizací. Prostě při změně zákona vám mailem přijdou nové obchodní podmínky a vy si je jen umístíte na svůj web nebo připojíte k tištěným smlouvám. Postupně bude nabídka doplňována o další vzorové dokumenty a praktické rádce pro podnikání i běžný život.JUDr. Monika Bakešová
Advokátní kancelář BakešováSetkání s paní Renatou Královou začalo, kde jinde, než na Facebooku. :) Jsem člověk, který věří na osud, a věřím, že pokud něco má být tak to i bude.

Se zaujetím jsem četla články i reference klientů, kteří s paní Královou již spolupracovali, a dál jsem snila o našich nových webových stránkách. Myšlenka, zda mám, či nemám, paní Renatu požádat o pomoc mi nedala spát.

Stránky jsme měli, ale nebyla jsem s nimi úplně spokojená a snila jsem o nových, krásnějších a funkčnějších stránkách. Snila jsem skoro půl roku, až do „toho“ osudového dne, kdy jsem opět četla nějaký článek od paní Renaty a na konci článku bylo napsáno, napište mi, cokoli Vás při čtení tohoto článku napadlo... a tak jsem napsala. :)

Měla jsem tu čest se s paní Renatou setkat i osobně a tohle setkání mě jedině utvrdilo v tom, že paní Renata nenabízí jen odborné znalosti a cenné rady, ale je velmi milá, má smysl pro humor, lidský přístup a přesto je opravdový profík. :)

Nové webové stránky byly během měsíce na světě, paní Renata mě vedla ve všem, co bylo třeba vypracovat, nebyl pro ni problém konzultace o víkendu. Netušila jsem, že bych někdy mohla zvládnout napsat článek, natož tak ebook.

Paní Renatu mohu všem jednoznačně doporučit. Renatko, bylo pro mě velkou ctí a inspirací Vás poznat, mnohokrát děkuji za krásné webové stránky, bez Vaší pomoci by mi to trvalo asi ještě hodně dlouho, než bych se do všeho pustila.

Mnohokrát děkuji a těším se na další spolupráci

Kateřina Hejčová
Svatební dekorace Prostějov


S paní Renátou Královou jsem se seznámila letos na jaře na Facebooku.  Přišla mi od ní velmi milá nabídka, že se podívá na mé webové stránky,  které jsem si vytvořila sama podle jedné šablony zdarma. A nabídla mi pomoc při tvorbě profesionálních webových stránek s vlastní doménou…


Mít takové stránky byl můj dlouhodobý sen, ale cesta k nim nebyla samozřejmě  úplně jednoduchá a přímá.


Trošku jsem váhala s nabídnutou cenou a tak se stalo, že jsem v létě přijala nabídku jiných „profesionálů“ na zhotovení nových stránek. Byli podstatně levnější, ale v průběhu měsíce jsem pochopila, že stránky, které začali tvořit, nikdy nebudou hotovy, protože se s nimi nedalo komunikovat. Mluvili totiž pouze jazykem IT a mé požadavky asi nebyli schopni pochopit, natož uskutečnit. 


A tehdy jsem si uvědomila, že to byla jen zkouška a že jsem se Renátce měla svěřit hned, protože spolupráce s ní bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat. Stránky se rodily pozvolna, zpracovávala jsem mnoho textů, ale díky jejímu skvělému profesionálnímu přístupu, její trpělivosti  a  neobyčejné  lidskosti se vše dokonale povedlo a po spuštění stránek začaly okamžitě přicházet velice kladné reakce a první objednávky..    Navíc jsem měla tu čest poznat se s Renátkou  osobně a prožít s ní jedno kouzelné odpoledne v Opavě, za což jsem nesmírně vděčná.


....Renátko, byla to pro mě velká škola života, při které jsem si uvědomila, co všechno je schopen člověk  udělat, pokud má to správné vedení. Bez Tvé pomoci bych dalších několik let stránky neměla a stále bych o nich jen snila.


 A teď se mi vše splnilo – mám krásné webové stránky, automatické zasílání emailů a to vše provázáno s FB.


Moc děkuji za Tvůj neobyčejný přístup velkého profesionála s lidským srdcem - to se opravdu vidí málokdy.Ludmila Kejhová
Profesionální líčení a péče o pleťMožná se právě nacházíte ve stejné situaci, jako já ještě před nedávnem. Ze všech stran k vám chodí informace, že postavit si vlastními silami webové prodejní stránky není žádný problém a hravě to zvládne každý. Tak jsem se nechala přesvědčit a šla do toho.

Koupila jsem si web a skoro měsíc se s ním lopotila. Nikdy víc už bych podobný přešlap neudělala. Byla to však zkušenost k nezaplacení, která mě utvrdila v tom, že každý má dělat to čemu rozumí a na to ostatní si najít profíka.

Renatka Králová je pro mě profík s velkým P. Zakoupený web jsem stačila v garanci vrátit a s Renatkou jsem měla postavený nový web komplet v provozu do třech týdnů. Za stejnou cenu, ale už jsem na něj nebyla sama.

Dokonale mě vedla, co je třeba na web doplnit, jak pracovat s facebookem a mnoho dalšího a vím, že i když budu dál něco potřebovat, tak se na ní můžu obrátit a obratem je mi k službám.

Renatko ještě jednou děkuji za super spolupráci.

 

Zdeňka Budínová
Průvodce šťastným životem

Setkání s paní Renatou Královou? Slovy se nedá popsat, co pro mne znamenalo.


Je to úžasný člověk a já jsem moc ráda,že jsem měla tu čest ji poznat. Dokáže z člověka dostat věci, o kterých ani neví, že je umí.  Setkání s ní mi změnilo značně život a já ji za to moc moc děkuji.


Při konzultacích jsem měla spíše pocit, že mluvím se svou dobrou kamarádkou!Její znalostí, ochota, nápady Vás posunou, a to nejen o krůčky, ale o celé skoky,  dopředu. Její lidský přístup, jak sama říká: "Přístup pro blondýny"  je to, co většina z nás v tom moři informací v problematice webu, facebooku, potřebuje.


Paní Renatka se Vám nesmazatelně vryje do podvědomí a pokud máte jakýkoliv problém, věřte, že s tímto úžasným člověkem zjistíte, že problémy neexistují.

Monika Pokorná
Finanční a energetický poradceRenatu jsem potkala úplně náhodou. Bylo to v době, kdy jsem začala velmi silně uvažovat, jak dál naložit s mou prací. Bylo vždycky mým snem mít svou firmu, být nezávislá, víc se věnovat věcem, které mě baví.

Začali jsme si psát přes facebook. První myšlenka, která mě napadla bylo, že jde zase o podvodníka. Avšak po prvních konzultacích jsem věděla, že jde o úžasnou ženu "anděla", který mi ukáže cestu k naplnění mého snu.

Renata naprosto rychlostí blesku zařídila mé nové webové stránky, ukázala mi, jak si je sama spravovat, poradila mi jak dávat o sobě vědět přes facebook. “Dokopala” mě k vytvoření mého prvního e-booku. Spolu jsme nastavily vše tak, abych se správou on line nástrojů marketingu neměla moc práce, aby vše fungovalo automaticky a já se mohla věnovat svým klientům.

Renato, jsem Vám velmi vděčná za vše, co jste mě naučila. Děláte čest svému příjmení:)

Děkuji Vám za to jaká jste.

Bc. Martina Odstrčilová
Účetní a daňová kancelář


Než jsem poznala paní Renatu investovala jsem nemalé peníze do několika  on – line kurzů, sledovala nejnovější trendy v online marketingu,  což mě stálo spoustu času a opravdu jsem se upřímně snažila své podnikání rozběhnout. 


Byla jsem z toho vyčerpaná!! Co dělám blbě? Proč to nejde? Měla jsem pocit, že stále přešlapuju na místě.


Jednou jsem si , jistě ne náhodou, všimla  paní Renaty. Nezaváhala jsem ani na chviličku. Rozhodla jsem se, požádat ji o pomoc a objednala si u ní konzultaci.


Musím říct, že jsem od první chvíle věděla, že to byla skvělá volba a věci se dali konečně do pohybu.


Paní Renata je nejen skvělý a empatický člověk, ale zároveň má obrovský dar dostat z Vás to nejlepší. Za necelé 3 měsíce mám krásný web, blog, naučila jsem se jak komunikovat na FB a napsala jsem svůj první e-book i přesto, že jsem si myslela, že to nikdy nesvedu.


Pokud máte stejně  jako já tenkrát, pocit, že  investujete do rozjezdu svého podnikání co se dá a přesto nejste s výsledkem spokojeni. Určitě neváhejte, paní Renata správná volba, je prostě úžasná! Andrea Semeradtova
průvodce změnou

V dnešní době jsou webové stránky nezbytné. Rozhodnout se v obrovské nabídce, kdo vytvoří mé webové stránky, nebylo vůbec jednoduché. Navíc jsem se v dřívější době sám zabýval tvorbou webových stránek. O to těžší rozhodnutí bylo, jak vyřeším potřebu vlastních webových stránek.

Prošel jsem si nabídky několika malých i velkých firem a některé oslovil. Co mě překvapilo, byla doba, za kterou jsem po dotazu obdržel odpověď. Paní Renata Králová na můj dotaz reagovala bleskurychle a hlavně o víkendu.
Přes týden pracuji od rána do večera a víkendová komunikace byla pro mě stěžejní záležitost. Proto jsem se rozhodl pro realizaci u paní Renaty Králové. Svého rozhodnutí jsem nikdy nelitoval.

Člověk, který se zákazníkem komunikuje i o víkendu, musí mít svoji práci moc rád a podle toho se naše spolupráce dařila a rychle blížila k cíli.

Paní Renatu Královou mohu všem jen doporučit. Nabízí vysokou kvalitu za nízkou cenu.

Ing. Michal Kouřil
designer a umělecký truhlář


S paní Renatou Královou jsem se seznámil při mém náhodném, “bezduchém” brouzdání po Facebooku. Toto setkání se pro mě stalo doslova osudovým.


Získal jsem zcela jiný názor na použití sociálních sítí a  Facebooku především. Paní Králová mi ukázala cestu, jak používat Facebook při mém podnikání, které se nevyvíjelo tak, jak bych potřeboval.


Díky jejím radám, které mi on-line poskytuje i z jejich e-booků,  rychle získávám nové klienty a odezvy z mých stránek, kam píšu příspěvky z mého podnikání.


Oceňuji její odborné znalosti, které mohu okamžitě uvádět do praxe i neutuchající optimismus, kterým mě nakazila...Lubomír Brdíčko
finanční poradce

Po setkání s Renatou jsem pochopila. Nejsou to jen odborné znalosti, je to její lidský přístup,kreativita a smysl pro humor.


Než jsme se s Renatou setkaly, nevěděla jsem, jak jsou možnosti oslovování nových klientůjak by měly vypadat webové stránky tak, aby působily příjemně, co by měly obsahovat.


Renata se se mnou vydala na cestu, která pro ni nebude jednoduchá :-) a já jsem za to ráda. Jsem vděčná. A děkuji.

Díky ní vím, jak pracovat s FBbýt v kontaktu s klientyjak je důležitá i elektronická komunikace, že lidé potřebují praktické rady, které by měli dostávat průběžně - ne nárazově.


To všechno jsou skvělé věci. Ale nejvíc si cením toho, že přes naše naprosto odlišné obory se při setkání s Renatou cítím jako rovnocenný partner. Trpělivost, empatie, humor, nové nápady, komunikace.

 

Milena Machačová
lektorka doprovázení umírajících


Milá Renatko,
velmi děkuji za konzultaci s tebou. Večer před, vlastně už celý víkend jsem si říkala, o čem tak asi chci mluvit, když mi do života přichází tolik nového a jak to vlastně uchopit? V podnikání jsem v začátcích a jsem moc ráda, že jsem tě měla možnost poznat, protože tvá síla a energie, ač na mě někdy rychlá, je opravdu úžasná.


Tvoje otázky mě dovedly ke zjištění, že je třeba si definovat, co je pro mě teď důležité. Ujasnit si priority a dělat kroky k úspěšnému cíli. Začít :-) Ulevilo se mi, když jsi mi jemně potvrdila, že není nutné vše dělat stejně, jako to máš ty, že se mohu inspirovat a dělat věci po svém, s využitím tvých rad a doporučení tak, jak to cítím já:-)


Jsem mnohem jistější a jdu krok po kroku. Teď píši knihu živých receptů a zároveň ke mně přichází inspirace k terapii láskou k sobě v přírodě...Když jsem si ujasnila, co chci, jde to mnohem lehčeji a lidi, kteří ke mně přichází...jejich reakce mi dává víru, že jdu správně, cestou lásky. Děkuji ti ze srdce za tvé rady a doporučení, tvou podporu, tvé vedení, za skutečný zájem.

Ing. Veronika Kulichová
autorka kurzů o RAW stravě a terapie přírodou

Několik měsíců jsem pracoval na ebooku, který je zaměřený na práci s audiem. Takovou práci  jsem chtěl zúročit co nejlépe, a tak jsem hledal způsob, jak dostat ebook ke svým čtenářům.


V době dokončování jsem narazil na web Renaty Králové. Okamžitě mě obsah webu zaujal. Krok po kroku jsem se přesvědčoval, že jsem narazil na vysoce relevantní informace. Po přečtení ebooku Marketing (nejen) pro blondýny jsem si ověřil, že některé způsoby propagace, které jsem chtěl použít, mají smysl a navíc mi dal tento ebook plno nových podnětů pro další práci na internetu. Obsah i forma ebooku je bezva a četl jsem jej doslova jedním dechem.


Všem tento materiál doporučuji a Renatě bych chtěl poděkovat za vše co dělá, je to nejen odborně nosné, ale i inspirativní a motivační.

Tomáš Nykl
majitel společnosti oToman Studio

Seminár Jak obchodovat s Čínou


Prvotný stres spôsobený cestovaním zo Slovenska sa mi rázom zmenil priam na nadšenie a radosť po osobnom stretnutí s pani Renátkou na seminári.
Ku každému pristupovala maximálne profesionálne a ľudsky, ba dokonca sa o nás aj kráľovsky postarala.
Informácie, ktoré sme tu nadobudli majú skutočnú cenu zlata, pretože sa ich nikde nedozviete na internete či v odborných literatúrach.
Z tohto dôvodu považujem investíciu do tohto typu vzdelania za jednu z mojich najlepších investícii v živote.
Ba dokonca, mala som možnosť spoznať absolútne geniálnych ľudí, s ktorými sme si už naplánovali spoluprácu v budúcnosti, čo je super pridanou hodnotou. 

Andrea Urbašíková
certifikovaný trenér NLP

Slunečné odpoledne přeji,

ještě před chvílí jsem přemýšlela, co vše a jak napsat poděkování za Vaši práci... ale byla jsem vybrat poštovní schránku a vypadla na mě obálka, se známkou a ručně napsaným mým jménem...

Chtěla bych Vám strašně moc poděkovat za neuvěřitelný pocit, který jste ve mě touto obálkou vyvolala... nepopsatelný pocit zvědavosti a obrovské překvapení, kdo že mi to píše... Po otevření jsem byla překvapena ještě více, jelikož někdo, kdo pomáhá lidem s podnikáním si najde čas a ručně napíše vzkaz - naprosto jste mě ohromila jako člověk - a proto Vám patří obrovské poděkování

A co se týká práce, ve které jste mě pomohla... naprosto jiný pohled, originální text, lidské jednání, úsměv a chuť poslouchat něco, co jste již slyšela stokrát.

Velice si vážím Vašeho lidského jednání, ač jste v mých očích opravdový profesionál.

Proto dovolte ještě jednou (a určitě né naposledy) Vám poděkovat - jsem ráda, že mám tu čest mít po svém boku takového rádce.

Markéta Laubová
majitelka společnosti Moddop

Ja som sa najskôr sama trápila s textami na môj web, až kým som nenatrafila na Renátku. Do dvoch dní mi poslala všetky texty na web. Dala na papier presne to, čo som ja chcela v projekte ponúknuť, ako keby to písala s mojimi skúsenosťami a pocitmi. Príprava emailovej kampane nebol pre ňu žiadny problém, preto som sa rozhodla byť s Renátkou tri mesiace v kontakte pri začiatku môjho on-line podnikania. Myslím si, že energiu, ktorú by som potrebovala na marketing môžem využiť na iné veci a viem, že môj rozbeh je v tých najlepších rukách. Ešte by som chcela podotknúť, keď riešim nejaký problém, napíšem Renátke a odpoveď mám vždy ešte v ten istý deň. Som rada, že takýto ľudia chodia ešte po svete a postrkujú nás tým správnym spôsobom dopredu, a nie je to vždy len o obchode. Môžem každému vrelo doporučiť! Toto sú veci v podnikaní, na ktorých sa neoplatí šetriť. Ďakujem Reni! Teším sa na našu ďalšiu spoluprácu

Alena Dudášová
majitelka společnosti Skvelá opatrovateľka

Renata dokázala udělat pořádek ve všech informacích, které jsem na sebe z počátku svého podnikání navalila.  Poradila mi, které metody jsou pro můj typ podnikání vhodné, které mám odsunout raději na pozdější dobu a které jsou naprosto zbytečné, drahé a nic mi nepřinesou. Dále jsem se pod vedením paní Renaty pustila do vytvoření obsahu webu, který bude propagovat můj business, a založila facebookový profil. V těchto činnostech mi Renata nejen radí, ale i poskytuje zpětnou vazbu a korekci mých někdy ještě splašených nápadů. Renato, děkuji!

RNDr. Jana Borůvková, PhD.
spolumajitelka leteckého simulátoru A10-C

Děkuji za Vaše skvělá videa a e-booky. Vaše názory ohledně webů se mi velice líbí a ze své zkušenosti a praxe dobře vím, že co lidem sdělujete, je také funkční.

Andrea Jandová
spolumajitelka firmy

Možná až příliš dlouho jsem se zabýval myšlenkou, jak si „ochočit“ internet, aby pracoval v můj prospěch. Zaručenými radami se hemží celý internet, ale nikdo si nedá tu práci, aby si konkrétně se mnou sedl ke stolu a přemýšlel jako já. V hlavě jsem měl hromadu nápadů, v šuplíku ještě více kontaktů a nějak to pořád nefungovalo. Nepotřeboval jsem slyšet, jak se vydělá první milion, ani jak se prodává konkrétní produkt. Potřeboval jsem vše dohromady. Radu, jak zúročit svoje bohatství tak, aby dohromady všechno zapadlo. Za to patří velký dík Renatě Králové.

Mgr. Jan Martínek
oblastní ředitel marketingové společnosti

Vůbec mě nenapadlo, že zákazníky lze najít i jinak, než přes drahou reklamní kampaň. Díky Renatě Králové to už vím. Vím, co dělat, aby zákazník byl spokojený. Začala jsem používat Smartemailing, posílám svým klientům tipy na úklid domácnosti, ale hlavně jsem si díky této komunikaci zvýšila prodej švýcarských ekologických čistících prostředků. Mám ráda, když mi pípne mobil a přijde nová objednávka:) Jsem daleko klidnější a spokojenější a mám skvělá doporučení od spokojených klientů. A prodej roste!

Martina Klobásová
majitelka úklidové firmy

Díky Renatě jsem se dozvěděla, jak správně a efektivně vést komunikaci s klientem. Pomohla mi se stanovením cenové kalkulace a se správným ohodnocením poskytovaných služeb ve vzdělávacím centru. Popovídala si se mnou o problémech, které dlouhodobě řeším a našla východisko

Bc. Markéta Králová
majitelka vzdělávacího centra

Setkání s paní Královou mi pomohlo oživit eshop s víny a pro Terasy Brno jsem se posunul v rozšíření portfolia služeb a produktů tak, abych mohl využít stávající klientelu a nemusel si platit drahou reklamu. Naučil jsem se přímo na setkání pracovat se Smartemailingem a začal jsem komunikovat i s minulými zákazníky.

Libor Dostál
majitel několika společností

Hned v začátku poradenství jsem zjistil, že většinu toho, co dělám, neumím prodat. Že dělám spoustu zbytečností a že se nezaměřuji na to, na co bych měl! Najednou jsem měl pocit, že nic nevím, nic neumím a že nic nemá cenu! Ale paní Renata mne v tom nenechala! Od začátku to bylo tak, že mi neříkala –udělejte tohle a tohle a takto a takto a napojte to na tohle. Jen nabrnkávala a korigovala. A to jak jsem velice brzy zjistil, bylo to nejlepší! Zanedlouho začalo vše dávat perfektní smysl. Sám jsem se začal pohybovat kupředu. Paní Renata mě již jen lehce naváděla. A najednou jsem zjistil, že vím vlastně vše, co potřebuji – jen jsem nevěděl přesně, jak to použít. Nyní to již vím! Paní Renatu Královou mohu všem jen a jen doporučit. Nebudete zklamáni. Její velkou výhodou je to, že není žádný teoretik. Má za sebou roky praxe, ze které vychází. Dosáhla úspěchů, o kterých si zpravidla můžeme nechat zdát.

Luboš Szabó
majitel webů na e-pronájmy chat