Nabízím

Individuální poradenství

Máte webové stránky? Kolik nových zákazníků přivádí? Kolik peněz vám vydělají? Nevíte?

Odstraňte 4 velké chyby z vašeho webu a získejte nejlepšího obchodníka na světě. Váš web. Nechce platit za přesčasy, nechce stravenky, na dovolenou nejezdí - je to pracovník snů! Chcete získat z webových stránek více zákazníků?

Chci super obchoďáka

Semináře

Pro úspěch je nutné jediné: prodávat. Jak získat větší prodeje a poté vyšší zisky? Jak zvýšit návštěvnost webových stránek? Naprogramujte svůj web tak, aby začal konečně vydělávat. Naučím váš web tajné fígle z psychologie prodeje. Naučím ho pracovat samostatně bez vašeho zásahu.

Přestaňte vyhazovat peníze za drahou reklamu! Vytvoříme jednoduchými zásahy takový web, který bude vydělávat. Řekněte STOP vyhazování peněz!

Chci znát fígle

Copywriting

Začněte vydělávat prodejními články a emaily! Naučte se znát psychologické spouštěče. Piště tak, aby návštěvníci vašich stránek byli jako nákupní maniaci, kteří nemají nikdy dost!

Chci vydělávat emailem

Moje ebooky ke stažení

Napsala jsem pro vás několik knih:

 

Jak obchodovat s Čínou
Jak založit zahraniční společnost

Jak využít Facebook v podnikání

Jak na exekuce
Marketing pro blondýny
Cestování po jižním Vietnamu

a ještě další, který si můžete stáhnout.

Chci být chytřejší

Tajný recept: Stroj na peníze

Chcete web, který vydělává? Chcete vaše podnikání vystřelit vysoko?

V naší dílně se zrodí webové stránky, které vám bude konkurence závidět - web bude obchodníkem snů. Nebude škemrat o zvýšení platu, nebude chtít volno, nebude chtít platit přesčasy.

Přetáhněte klienty od konkurence k sobě! S naším webem to hravě zvládnete. Váš web konečně začne vydělávat. Už žádné vyhozené peníze!

Chci tajný recept