Jak začít obchodovat s Čínou

Chci ebook

Jak se mi podařilo díky obchodování s Čínou vydělat během roku 7 mil kč.

Možná i vy přemýšlíte nad svým vlastním podnikáním, ale možná ještě stále na něco čekáte.

Možná vás napadá, že vy tohle nedokážete, nemáte na to znalosti, nemáte dovednosti, neumíte anglicky, nevíte, jak na to nebo máte prostě možná jen strach. Toto všechno je normální a já jsem pochybovala také. Nevěděla jsem o obchodování s Čínou vůbec nic. Nikdo mi neřekl „tohle udělej, tam zavolej, na tohle si dej pozor“. Ne. Všechno jsem musela zjistit sama metodou pokus – omyl.

Do té doby jsem byla pouze lektorka. Poté jsem měla malinkatou realitní kancelář. Vše na území České republiky, nikdy jsem nic neprodávala a v zahraničí už vůbec!

To, co vám tady nyní předkládám je KNOW HOW. Předkládám vám přesný návod, který pokud dodržíte, tak určitě uspějete a můžete stejně jako já vydělávat na obchodování s Čínou.

 • dále vám předkládám přímé a přesné kontakty s webovými stránkami
 • telefony na dodavatele zboží.
 • naučím vás, jak vybrat dodavatele a nepřijít o peníze.
 • dozvíte se, jak vybudovat eshop, kde jste jen a pouze vy a přitom vypadá profesionálně a tváří se jako velký obchod.
Chci ebook

Díky tomuto manuálu ušetříte 50 000 Kč

 • min 30 tis. Kč za cestu do Číny
 • 15 tis. Kč za koupi software na tvorbu eshopu (internetových stránek)
 • 5 tis. Kč za fakturační program

Dávám vám 50 000 Kč za 290 Kč

Dávám vám své zkušenosti. Dávám vám přesné kontakty, přesný návod.

Pokud se tímto návodem budete řídit, nelze udělat chybu.

Jako BONUS získáte 30 minut telefonické konzultace k zakoupenému ebooku ZDARMA v hodnotě 1000 Kč! Nezůstanete v tom sami, budete mít prostor pro vaše konkrétní dotazy!

 

Pro koho je podrobný manuál s přesným know how určený?

Je pro všechny, kteří jsou třeba ve stávající práci nespokojeni. Třeba cítíte, že se chcete vymanit ze zaměstnaneckého poměru, ale zatím nemáte odvahu.

Pro ty z vás, kdo již podnikáte, ale chcete rozšířit svoje působení, protože víte, že internet hýbe světem a vy chcete být u také u toho.

PRO KOHO EBOOK NENÍ? Pro ty z vás, kteří chcete v Číně nechat vyrobit přímo na míru váš produkt.

 

Chci ebook

Možná máte pochybnosti……

P1010502Říkáte si, že Čína nemá u nás dobrou pověst. Jenže přemýšleli jste, kdo tuto informaci šíří? Sdělovací prostředky. A kdo je za těmi sdělovacími prostředky…….? Já jsem v Číně byla a vše jsem viděla na vlastní oči. Nevěřila jsem tomu, že ne oni, ale my jsme za nimi pozadu. Takový luxus a bohatství, velkolepost a přitom nezměrná skromnost a pracovitost se jen tak nevidí.

Číňané nehledají důvody proč to či ono nejde. Oni se snaží najít řešení, že to jde!

A co tolik medializovaná hospodářská krize? Proč o ní asijský svět neví? Proč se s krizí potýká pouze Evropa a Amerika? Proč většinu národních dluhů skupuje právě Čína?

Protože právě Čína se svojí miliardou obyvatel má budoucnost. A vy teď máte jedinečnou možnost být u toho a přestat přemýšlet proč to nejde a hledat mouchy. Začněte teď hned hledat, jak to jde.

A k tomu stačí kliknout na tlačítko „koupit ebook Jak obchodovat s Čínou“ a můžete začít podnikat teď hned. eBook stojí 490 Kč a Vy máte možnost zaplatit převodem. Ihned po připsání peněz na můj účet obdržíte eBook.

Za pár dní už bude možná pozdě a zapomenete na to a Vaše konkurence Vás předběhne…

V podnikání jsou úspěšní ti, kdo jdou do AKCE.

KUPTE SI EBOOK HNED TEĎ, cena tohoto ebooku je 490 Kč, už jen pár dní jej prodávám za zaváděcí cenu 290 Kč.

Jako BONUS získáte 30 minut telefonické konzultace k zakoupenému ebooku ZDARMA v hodnotě 1000 Kč! Nezůstanete v tom sami, budete mít prostor pro vaše konkrétní dotazy!

Tak či tak neváhejte a kupte si ebook právě teď a zařaďte se mezi úspěšné podnikatele, kteří se nebáli a začali podnikat s Čínou.

Vyplňte prosím objednávku po úhradě si ebook můžete ihned stáhnout

Přesný návod, jak ušetřit 50 tis. Kč jako počáteční investici a vydělat jako já 7 mil. Kč za rok - začněte také vydělávat - TEĎ HNED!

 • 1.krok

  Zadejte email, na který chcete zaslat Váš ebook

 • 2.krok

  Potvrďte objednávku a proveďte úhradu

 • 3.krok

  Po provedení úhrady vám zašleme Váš ebook do vašeho emailu.

Tento podrobný manuál s mým KNOW-HOW  vám ukáže, jak vybrat solidního dodavatele,  jak bezpečně platit za zboží, jak zboží proclít, jak pořídit zdarma eshop, jak zdarma fakturovat za vaše zboží. Ušetříte min. 50 tis.Kč!!  Předkládám vám svoje konkrétní zkušenosti a jasný ekonomický výsledek – obrat 7 mil Kč. Ubezpečuji vás, že podle návodu zvládnete i vy obchodovat s Čínou s přesnými kontakty a manuálem.

Renata Králová
Renata Králová DIAMOND WAY LIMITED